A A A

Iako su, posle dva remija na početku prolećne sezone, fudbaleri Slobode najavljivali pobedu u zaostalom meču 17. kola Prve lige Srbija, protiv Dinama, na kraju su se radovali gosti iz Vranja – 1:2.

Sloboda je prvo poluvreme završila sa minimalnim vođstvom. U 39. minutu Jeremić je, pošto je oboren u šesnaestercu Dinama, bio siguran izvođač najstrožije kazne.
U dve prilike na početku drugog dela Jeremić nije bio precizan. Preokret je najavljen u 73. minutu kada je Stavrić, šutem sa skoro 30 metara, izjednačio rezultat, da bi samo četiri minuta kasnije, gosti iz Vranja, preko Baljka, postigli i drugi, pokazalo se, gol odluke.
Sloboda je ovaj meč odigrala u sastavu: N. Z. Tasić, Marjanović, Babić, Vidić, Milekić, Petrović (Emeka), Vukojičić, Đorđević, Jeremić, Đurić, Milanović (N. D. Tasić).
Sloboda je na 12. poziciji na tabeli sa 19 bodova. U nedelju (15 sati, TV prenos na Areni) domaćin je Napretku iz Kruševca.