A A A

U prvoj utakmici prolećne sezone Prve lige Srbije, Sloboda je podelila bodove (1:1) sa Bežanijom u Beogradu.

U veoma dobroj utakmici, Bežanija je imala više od igre, golman Slobode Nikola  Z. Tasić imao je nekoliko odličnih intervencija. Domaćin je poveo iz jedanesterca u 54. minutu, prethodno je  Milekić nepropisno zaustavio napadača Bežanije, a Lukić bio siguran sa  bele tačke. Sloboda je izjednačila u 84. minutu, silovit udarac Miličića sa 30 mertara golman Manojlović nije uspeo da odbrani.

-Nismo se najbolje snašli na veštačkoj travi BASK arene, svoje je učinio i pritisak sa kojim ćemo se nositi u većini  utakmica prolećne sezone. Bod je „puna kapa“ i dobar zalet za naredne mečeve, – kaže Predrag Ristanović, trener Slobode.

Sloboda se pomerila za jednu poziciju unapred na tabeli i sada je dvanaesta sa 18 bodova. U subotu u Užicu gostuje Dinamo iz Vranja.