A A A

Партија ујединјених пензионера

ПУПС - СОЛИДАРНОСТ И ПРАВДА

ГРАДСКИ ОДБОР УЖИЦЕ

ТРГ ПАРТИЗАНА 26-30

031/525-670

e-mail: pupsue@mts.rs          

*********************************************************************************************************************
******************************************************************************

Na petoj redovnoj izbornoj skupštini GO PUPS UŽICE
održanoj 03.11.2022 god. izabrani su:

Predsednik Gradskog odbora:
Јелена Радовић

Podpredsednici Gradskog odbora:

Sreten Selaković

Radoš Dragović

 Zoran Lazić

Stalni sastav Gradskog odbora:

Radovan Simić
Dragica Stevanović
Zorica Djoković
Vladan Čumić
Jelena Kondić
Sladjana Rogić
Milica Jolović
Milivoje Smiljanić
Jovanka Milovanović

Nadzorni odbor:

 Katarina Jovanović

 Љиљана Вукотић

 Марија Matić

Članovi gradskog odbora PUPS po funkcijama:
-------------------------------------------------------------------

PredsednikOO Sevojno - Žarko Vukotić

Predsednici mesnih odbora:

Krčagovo – Milena Jelisavčić

Carina – Nada Filipović

Тerazije – Владан Чумић

Rosulje - Vera Konstadinović

 Lipa– Katarina Jovanović

Turica – Драгослав Пјевић

Centar – Маријана Перишић

Ribaševina – Новак Пузовић

Gostinica – Мiodrag Milivojević

Bela Zemlja – Славица Ћирковић

Gorjani – Билјана Остојић

Bioska – Илија Даниловић

Buar - Лука Радовановић

Stapari – Миломир Илић

Zlakusa  – Славолјуб Шуњеварић

Volujac  – Милан Ћосић

Krvavci  – Милисав Николић

Ravni - Љубивоје Радовић

Nikojevići - Обрад Цицварић

Aktiv žena:

Predsednica: Milojka Čolić

Potpredsednica: Vera Kostadinović

Predsednica kluba omladine: Ana Jelisavčić

*************************************************************************************
******************************************************

 SAOPŠTENJE GRADSKOG ODBORA PUPS UŽICE
     POVODOM POŽARA NA DEPONIJI DUBOKO    
-Samo udruženi možemo sačuvati naš grad i okruženje-

             Stara narodna poslovica kaže: „ Na muci se poznaju junaci“. Junaci ovih naših nekoliko zadnjih dana u Užicu jesu sigorno vatrogasci i radnici Deponije Duboko iz Užica. Svojom posvećenošću i neumornim dano-noćnim radom na gašenju požara koji se dešava ovih dana na deponiji u Užicu zaslužuju veliki respekt i sve pohvale od svojih sugradjana a i šire. Znamo da je neprijatno udisati smrdljivi vazduh jer svi mi živimo na prostoru koji je pod trenutnim uticajem dima i isparenja sa Deponije Duboko ali pomislite samo kako je tek onima koji učestvuju u  neposrednom gašenju požara. Zahvaljujući prvenstveno njima i uz maksimalno angažovanje svih drugih resursa i podršku republičke vlade, korišćenjem iskustva sticanim  na drugim deponijama ovog tipa koji su imale iste probleme sa požarima trenutna situacija se polako stabilizuje. Treba naglasiti da  Užička deponija nije ni prva ni jedina koja je doživela požar na prostoru deponovanog smeća. Ovo što mi sada doživljavamo preživeli su i na drugim mestima na kojima postoje ovakve deponije.
             Hvala bogu da postoje ljudi koji se trude i rade na rešavanju ovog velikog problema i sigurno bi im bilo drago da ima više onih koji im daju podršku bar moralnu u ovim teškim trenutcima po stanovnike Užica i okolnih opština i sela. Medjutim i u ovom velikom problemu koji je pogodio našu sredinu postoje ljudi koji nemaju ni malo  osećaja za zajedništvo i  želju da pomognu da se ovo na najbolji način reši. Naprotiv šireći dezinformacije, izmišljajući razne situacije i lažući  o nečemu  što niti su čuli ni videli, pokošavaju da izvuku neku sitnu političku dobit, koristeći ove nemili dogadjaje u predizbornoj kampanji za  skupljanje političkih poene i prosto svojim ponašanjem deluju kao da im je milo što se ovo dogadja.
             Ko je kad i kako odlučio i napravio  regionalnu deponiju u Užicu i iz kog razloga, ostaje da se preispituje. Ovi koji sada upravljaju deponijom sigurno nisu ali ona postoji i postoji problem koje ovo Gradsko rukovodstvo sad mora da rešava maksimalno se angažujući u svemu što bi moglo da pomogne u suzbijanju požara i ekoloških problema koji on izaziva. To mogu da potvrde i svi oni koji su ovih dana boravili na Deponiji i videli redovna zasedanja Štaba za vanredne situacije na čelu sa gradonačelnicom Užica i to baš u prostorijama na deponiji Duboko, takodje uz prisustvo republičkih rukovodilaca. Ovo sve garantuje da će se i ovaj problem i gašenje požara uskoro rešiti. 
             I još jednom sva zahvalnost i veliko hvala svim ljudima koji se žrtvuju i nesebično rade na gašenju  požara na deponiji Duboko i  rešavanju ovog velikog problema koji je zadesio naš grad i okruženje.   

Gradski Odbor Užice

Trg Partizana  26/30

Teл:031/525-670


e-mail: pupsue@open.telekom.rs

www.pups.org.rs

01.jpg 02.jpg 1 pozivnica pups godisnjica.jpg 1716294329447.jpg 1716294372601.jpg 1716294436681.jpg 1716294467245.jpg 1716294488986.jpg 1716294545787.jpg IMG_0006_800x533.JPG IMG_0010_800x533.JPG IMG_0012_800x533.JPG IMG_0037_800x533.JPG IMG_0050_800x533.JPG IMG_0096_800x533.JPG IMG_0105_800x533.JPG Pups-01.jpg Pups-02.jpg img_2975-640.jpg img_2979-640.jpg img_3031-640.jpg pups1.jpg pups2.jpg pups3.jpg pups4.jpg pups5.jpg pups6.jpg pups7.jpg pups8.jpg pups9.jpg